Język polski

(PL) Z Walii do Polski

A dokładniej – z Brecon do Rabki. Jest to pierwszy etap naszej przeprowadzki.
Agnieszka i Sara są już w Polsce. Ja ciągle w Brecon próbuję wszystko spakować, sprzedać to czego spakować się nie da, no i wyłączyć za sobą światło jak już będę wyjeżdżał 😉  Ciągle dużo pracy przed nami. Karolina pomaga mi przy pakowaniu, a Antek idzie od razu za nią i rozpakowuje to co spakowaliśmy… AAaaaa…!!  Mniejsza o to.
Dzisiaj dostaliśmy potwierdzenie od organizacji “The Gibbs Charitable Trust”, że przyznali £2.000 (9.200 zl) dla Arki w Kenii.
To bardzo dobre wieści. Teraz mamy już tylko £128.000 (591.300 zl) do zebrania! (tak, tak – kwota jaką musimy zebrać to £130.000 (600.000 zl), bo zbieramy nie tylko na pokrycie kosztów naszego pobytu w Kenii, ale także na zapłacenie za działkę budowlaną na której wybudowany został dom Arki)
Ale cytując Jane z L’Arche ODF – “Jeśli jedna dobra, szanowana organizacja przyznaje pieniądze dla Arki w Kenii, to jest duże prawdopodobieństwo, że inne organizacje pójdą w jej ślady’. I muszę powiedzieć też – wielkie dzięki dla Jane, za całą jej pracę jaką wkłada w zbieranie tych funduszy!
No i oczywiście – wielkie dzięki dla rodziny Gibbsów, (nie tylko za udzielenie tej dotacji, ale przede wszystkim za to, że są bliskimi przyjaciółmi wspólnoty w Brecon)

Obiecałem Jane, że przez ten weekend popracuję trochę, aby poszukać różnych organizacji, które mogłyby wspomóc nasz projekt… Mam nadzieję, że uda mi się to zrobić jutro…       Dominik

One thought on “(PL) Z Walii do Polski

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s