Język polski

(PL) Rodzinne świętowanie

Happy birthday to Sara and Agnieszka / Sto lat dla Sary i AgnieszkiSara eating birthday dinner / Sara je obiad urodzinowySara and Agnieszka in front of our little cottage / Sara i Agnieszka przed naszym malym domkiem

Nawet nie pamiętam kiedy ostatnim razem obchodziłam urodziny z mamą i siostrą. Po raz pierwszy też obchodziłam je mając u boku własną córeczkę, która też miała swoje święto – pół roku. Moja mama zagrała na pianinie ‘sto lat’ dla mnie i Sary… aż strach pomyśleć, że prawie zapomniałam, że  mama umie grać na pianie i że grała dla nas gdy byłyśmy małe. Następnym punktem programu był tradycyjny polski obiad po którym wszyscy czuliśmy się pełni jak w czasie świąt Bożego Narodzenia a ja znów byłam małą córeczką mamusi. Sara zaś wiernie pozostała ulubioną córeczką tatusia.

Potem cała nasza trójka przeniosła się do małego domku –było w tym coś magicznego. Dominik sprawił, że to popołudnie było dla nas naprawdę specjalne. Zapalił ogień w piecu … a płomienie sprawiły, że domek stał się jeszcze bardziej przytulny. Sara lażała sobie między nami – wspaniale było tak po prostu nic wielkiego nie robić, tylko być razem. Szkoda tylko, że Sara jest  jeszcze za mała, by później pamiętać takie chwile….

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s