Język polski

(PL) Przeprowadzka (Część II)

' Moving Team ;-) ' / ' Ekipa przeprowadzkowa ;-) 'With Sara's grandparents / Z dziadkami SarySara with grandparents / Sara z babcią i dziadkiem

Dotarliśmy do domu moich rodziców. Jest to druga część naszej przeprowadzki. Większość naszych rzeczy dotarła już do Polski, więc przyjechaliśmy je odebrać z magazynu, który jest niedaleko miejsca gdzie mieszkają moi rodzice. Postanowiliśmy więc wykorzystać szansę i przyjechaliśmy do nich na kilka dni. Sara bardzo się cieszy z czasu spędzonego z babcią i dziadkiem, ale i oni nie kryją radości z faktu, że mogą pobyć trochę z ukochaną wnuczką.

Ale już jutro wracamy do Rabki, aby zdążyć rozpakować samochód, urządzić trochę mieszkanie, i zacząć pakować się na wyjazd do Kenii, bo wylatuję już w najbliższą środę. Jest to wielka mieszanka uczuć. Wiem, że będzie mi bardzo trudno spędzić kolejne 4 tygodnie w oddaleniu od Sary i Agnieszki, ale z drugiej strony, jestem bardzo podekscytowany wszystkim co ma się wydarzyć w Nyahururu. Jadę tam aby wziąć udział w świętowaniu 10 rocznicy powstania wspólnoty St.Martin, a także świętować oficjalne otwarcie Domu Effatha – pierwszego domu kenijskiej Wspólnoty Arka.

Wszelkie nowości i zdjęcia z mojego wyjazdu do Kenii znajdziecie na tym blogu. Nie wiem jeszcze jak często uda mi się umieszczać coś nowego, bo zależało to będzie od dostępu do Internetu i od ilości mojego wolnego czasu. Mam więc nadzieję, że znajdziecie czas aby zaglądać na tę stronę.

Dominik

One thought on “(PL) Przeprowadzka (Część II)

  1. Witamy w Waszym Blogu!
    korzystamy z zaproszenia i bardzo pozdrawiamy całą Rodzinkę Karolaków!
    Cieszymy sie że przeprowadzka sie powiodla, zyczymy wszystkiego dobrego i owocnego w Afryce, Agnieszko, zapraszam na spacer z Sarą na Gorczanską
    Dobrej nocy

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s