Język polski

(PL) Boże Narodzenie

Planowaliśmy wielkie rodzinne świętowanie w Rabce mając nadzieję, że zasypie nas śniegiem i jako wielka rodzina ledwo pomieścimy się przy stole. Ale pogoda się zbuntowała i śnieg stopniał jeszcze przed Pasterką. Na szczęście zdążyliśmy wziąć Sarę na spacer w jej nowych sankach zanim to nastąpiło i nawet udało nam się zrobić kilka fajnych zdjęć.

Wielki zjazd rodzinny też nie do końca się udał, bo Antek zachorował i nie mógł pojechać do Rabki na święta, więc Karolina i jej rodzice zostali z nim w Kuczynie. Ale pozostałych osiem osób w wielkim stylu obległo stół na czele z ciotkami, kuzynem Jurkiem, Maurice’m (który był nie tylko naszym gościem honorowym, ale pomagał też Dominikowi w przygotowaniu bigosu) no i oczywiście z naszą najmłodszą w rodzinie Sarą. Resztę już znacie: pierwsza gwiazdka, opłatek, życzenia i wielkie ‘postne’ obżarstwo!

Oczywiście nie obyło się też bez prezentów. Te które wywołaly najwięcej emocji, to bilety do Kenii dla mojej siostry i mamy, by mogły odwiedzić nas już w czerwcu. Te sam prezent otrzymali rodzice Dominika, gdy dojechaliśmy do nich zaraz po Świętach i znów pojawiły się te same emocje. Mamy nadzieję, że te bilety pomogą naszym rodzinom w ukojeniu bólu rozstania (szczególne z ich ukochaną Sarą)… i sprawią, że my wszyscy mamy teraz na co czekać: rodzinne spotkanie w Nyahururu! …. a tymczasem pozostaje nam cieszenie się śniegiem w Kuczynie zwłaszcza, że nie mieliśmy go za dużo w Rabce.

Agnieszka

One thought on “(PL) Boże Narodzenie

 1. Hej 🙂
  Rety… ostatni raz to chyba na zjeździe klasowym się widziałyśmy 😉
  Gratuluję ślicznej córy 🙂

  A bilety to dlaczego nie u mnie kupowane? 😉

  Ściskam,
  Ewa 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s