Język polski

Powrót do Europy

To już ponad miesiąc od naszego powrotu do Europy, a my nadal nie ‘osiedliśmy’ w jednym miejscu. Czujemy się jakbyśmy byli na wakacjach, i wkrótce mamy wracać do Kenii. Powoli musimy się oswoić z myślą, że wróciliśmy już na dobre.

W pierwszym tygodniu po powrocie do Brecon udało nam się już kupić auto, wynająć i umeblować mieszkanie, zapisać Sarę do przedszkola, żeby mogła zacząć od września, no i oczywiście spotkać się z wieloma z naszych przyjaciół. Był to bardzo pracowity tydzień. Zdaliśmy sobie jednak sprawę, że mamy nadal dość dużo czasu zanim zaczniemy naszą pracę, dlatego zdecydowaliśmy pojechać na wakacje do Polski. Pojechaliśmy razem na tydzień, po którym Dominik wrócił do Walii, a Agnieszka i Sara pozostały na kolejne dwa tygodnie. Sara była przeszczęśliwa mogąc spędzić trochę czasu z babciami i z dziadkiem, a także bawić się z kuzynem Antkiem i innymi dziećmi.

Nic więc dziwnego, że zdjęcia w galerii to głównie Sara w przeróżnych sytuacjach 😉 .

Poprzedni miesiąc spędziliśmy też na pracy dla L’Arche w Kenii, gdyż nadal mamy wiele niedokończonych zadań.

Teraz już wszyscy jesteśmy w Brecon, ale nadal nie gotowi na ustatkowanie się… W niedzielę wyjeżdżamy ze wspólnotą na dwutygodniowe wakacje do Kent. ‘Ustatkowane życie’ musi jeszcze troszkę poczekać…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s